Kailums dabā ir jauna sajūtu pieredze neatkarīgi no tā, vai tas ir publiskā vai savrupā vietā, kur neviens neredz. Tomēr sajūtu aspekts ļoti reti tiek pieminēts kādā preses izdevumā. Tādēļ jo interesantāk bija atrast šo gabaliņu no žurnāla “Santa” š.g. jūnija numura:

Piedzīvo kailumu!

pukjes

Ierastāk būtu teikt – izbaudi kailumu, taču šoreiz runa ir tieši par piedzīvošanu. Par tām jaunajām sajūtām, ko var dot kailas ādas saskarsme ar dzīvo dabu. Folkloras zinātāji uzskata, ka sieviete savas baterijas vislabāk uzlādē tieši caur kailumu – kad mēs bez kādām barjerām saskaramies ar dažādiem pirmelementiem – ūdeni, zemi, gaisu un uguni (sauli). Tieši tāpēc pat pelde bez peldkostīma dod citas sajūtas, nemaz nerunājot par rasu, kurā var ripināties un mazgāt muti. Mūsu āda ir pieradusi pieskarties diezgan paredzamām virsmām – lielākoties dažādiem audumiem -, un tās saskare ar zāli, smilgām, smiltīm, oļiem liek tai izbaudīt pozitīvu šoku un savā ziņā pamosties.

Šis ir gabaliņš no pilnā raksta, kura nosaukums ir “Dziedinošais klusums – 7 veidi, kā atslābināties un atpūsties vasarā.”

DSC05020

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

%d bloggers like this: