Lai nomestu drēbes nūdistu pludmalē, vajadzīgs nulle drosmes. Kailums šajā vietā ir norma, tādēļ vienīgais, kas varētu radīt diskomfortu, ir kāda peldkostīma palieka.

Patiesību sakot, jābūt diezgan nekaunīgam, lai nūdistu pludmalē atļautos nebūt kails. Tomēr reizām gadās indivīdi, kas arī nūdistu pludmalē joprojām iedomājas, ka, ja sabiedrības lielākai daļai norma ir peldkostīms, tad arī šeit tajā atrasties ir normāli. Tas nav tiesa. Nūdisti ir kā sabiedrība sabiedrībā un viņiem ir aizskaroši, ja kāds viņu vidū defilē ar drēbju paliekām, vai tas būtu vīrietis, vai sieviete. Viņi varbūt neko neteiks, aiz pieklājības, bet tas nenozīmē, kas tas neizraisītu nepatiku.

Tātad būtībā drosme, lai izģērbtos kails, nav vajadzīga. Vismaz psihiski veselam un nobriedušam cilvēkam ne.

Cits jautājums, ka kailums sākumā ir nepierasts stāvoklis un negribās, lai tajā kāds tevi redzētu vai apskatītu. No šādas neērtības parasti tiek vaļā vienas pludmales dienas laikā.

Savukārt, par drošību pludmalē gādā apkārtējie cilvēki. Jo tuvāk izvēlēsieties atrasties citiem nūdistiem, jo lielāka būs reālā drošība. Nūdistu pludmale nav valsts pakalpojums. Pašvaldības policija šeit ierodas nelabprāt, jo viņiem ir neērti šeit ierasties savās formās. Tādēļ drošība ir pašu nūdistu mikro sabiedrības rokās. Lielākoties tas notiek vispār bez problēmām. Ja būtu kā citādi, tad par to runātu gari un plaši, jo žurnālisti tak mīl sensācijas un negācijas. Bet nē, nūdistu pludmale viņiem dod gaužām maz materiāla.

Dažas atkāpes. Nelieniet tuvu pāriem, ja esat vienatnē. Vīrieši savas sievietes tuvumā kļūst super jutīgi un var izturēties pat agresīvi. Tas vienkārši jāņem vērā.

Būt tuvu citiem nenozīmē būt uzbāzīgi tuvu tiem. Tomēr daļa nūdistu pludmales realitātes ir arī tas, ka daži jums atradīsies tuvāk nekā jūs to vēlaties un daži vēlēsies ar jums sarunāties. Tādēļ varētu teikt, ka nekomunikablam un sociāli bailīgam indivīdam, nūdistu pludmalē vajadzīgs vairāk drosmes tieši tādēļ, ka tā ir sociāli brīvāka telpa. Komunikablam un pozitīvi noskaņotam tā nav nekāda problēma, bet noslēgtam un bailīgam tas ir izaicinājums.

Par t.s. lūriķiem un savu intīmo vietu aizskārējiem var teikt tikai to, ka tādi, gan pa krūmiem, gan atklātākām vietām, reizēm slapstās. Jūs viņi netraucēs, ja vien paši nebūsiet nolīduši nomaļos nostūros, kur neviens neredz.

Katrā ziņā tie, kas nāk uz nūdistu pludmali regulāri, gadu no gada, nav tik psiholoģiski vārgulīgi, lai nespētu savu reizi saskarties ar kādu dīvaini un neņemt viņu īpaši galvā. Daži ir kareivīgi pret šiem dīvaiņiem, mēģina ar viņiem karot. Bet būtībā dīvaiņi ir margināla parādība, pārsvarā nekaitīgi, un jo mazāk par tiem domāsiet, jo mazāk tos pat manīsiet.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s