Nūdistu pludmales apmeklējums šogad par brīvu (parasti 50 eiro) !!!

Labi, joks.

Ātrākais veids, kā paziņot kādu informāciju, ir izmantot kontaktu formu. Nosūtītā ziņa lapas autoram pienāks kā telefona īsziņa.

E-pasts

Var rakstīt arī uz e-pastu (sezonas laikā netiek pārbaudīts):

nudistiem@inbox.lv

Lapā publicēto informāciju nav liegts citēt, tomēr aicinu par kailsauļotājiem un nūdismu rakstīt pēc personiskās pieredzes, pat ja tā būtu tikai vienas dienas garumā.

Iespēja sarunāt interviju pastāv. Saulainās dienās …nūdistu pludmales ietvaros …ievērojot šādā pludmalē valdošo etiķeti par apģērba neesamību 🙂

Par lapu

Lapa pastāv, lai virtuālajā vidē atspoguļotu faktu, ka kailsauļotāji pastāv. Šī informācija, kā zināms, saistoša ir ne tikai pašiem kailsauļotājiem.

Lapa pastāv, lai sniegtu informāciju par aktualitātēm.

Tai pat laikā šis projekts ir privāts. Pastāv iespēja komentēt, bet komentāri iziet apstiprināšanas procesu, lai atsijātu nost cilvēkus, kuru komentāri ir infantili jeb satur nejēdzības.

Izmantoti attēli no personiskajiem arhīviem un interneta resursiem… ja izrādīsies, ka izmantots attēls, kuru man nav tiesību izmantot, attēls tiks izņemts. Lapa ir tās autora (vai autoru) kopdarbs un attiecīgi pārstāv mūsu viedokli.

Lai mums arī turpmāk dzimst kaili bērni!

Advertisements

One Reply to “Kontakti”

  1. Sveiks, gribēju zinàt, kāpēc Latvijas pludmalēs salīdzinot ar ārzemju pludmalēm pret vīriešu erekcijām izturas daudz daudz nosodošāk? Pāris reizes esmu bijis eiropas pludmalēs un tur cilvēki uztver to ļoti mierīgi un saprotoši

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s